0 Ваш Кошик

Як купити мінітрактор, мототрактор, мотоблок та навісне обладнання

Сьогодні на ринку сільгосптехніки неймовірно широкий вибір різноманітної продукції. У цьому океані техніки покупцеві часто дуже складно розібратися і знайти саме те, що йому потрібно. Фахівці Дніпровського механо-тракторного заводу завжди готові прийти вам на допомогу - детально проконсультувати, порадити, підказати і запропонувати саме той товар, який буде відповідати вашим вимогам.

Сільськогосподарська техніка має свою специфіку і це вимагає ретельної передпродажної підготовки всіх механізмів, а також професійної консультації, детального інструктажу з обслуговування та експлуатації техніки. За будь-якою порадою і консультацією ви завжди можете звернутися до наших фахівців по телефону, а завітавши до нас, ви зможете ще ґрунтовніше ознайомитися з технікою та її особливостями. Якщо ж ви перебуваєте далеко від Дніпровської та Хмельницької областей і доставку здійснюєте кур'єром або іншою службою перевезення, ми забезпечимо вас змістовною інструкцією, яка стане для вас дуже корисним посібником з експлуатації та обслуговування придбаної техніки.

Замовити товар. Якщо ви вирішили придбати облюбований товар, вам потрібно подати заявку на нашому сайті через посилання «в корзину», а також заповнити форму, яка включає контактну інформацію про вас, це дозволить нашим менеджерам, впродовж дня, зв'язатися з вами. У вас також є відмінна можливість - будь-який товар купити в кредит. І найпростіший спосіб - це зателефонувати на будь-який із наших контактних номерів або замовити зворотний дзвінок та детально обговорити умови оплати і доставки.

Доставка в міста Дніпро і Шепетівка. Якщо ви зробили покупку на суму понад 20 тисяч гривень, то доставка буде безкоштовною (в межах міст, де є наші представництва). Доставка за межі зазначених міст теж здійснюється і обговорюється окремо. 

Доставка по Україні. Доставка Україною виконується власним автотранспортом.

Оплату ви можете вибрати за вашим бажанням - це може бути, як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Головний офіс знаходиться в м. Дніпро, вул. Бориса кротова, 27.

Контактний телефон: +38 (056) 785-23-70

Е-mail: info.alltractors@gmail.com

До вашої уваги повний каталог товарів різних категорій: мінітракторів, мототракторів, мотоблоків, культиваторів.

Будьте уважні та стежте за акціями в наших каталогах:

Розділ мінітракторів

Розділ мототракторів

Розділ навісного обладнання для мінітракторів та мототракторів

Розділ навісного обладнання до мототракторів

Розділ двигуни

Розділ запчастини