0 Ваш Кошик
Фільтри товарів Фільтри товарів

DTZ

Міні трактор ДТЗ

ДТЗ - прославлений бренд національного виробника, Дніпропетровського тракторного заводу, який увібрав в себе безцінний досвід своїх попередників, вітчизняних титанів машинобудування. Трактори з логотипом ДТЗ популярні не тільки в Україні, а й далеко за її межами. ДТЗ - це не просто відомий знак, а перш за все - знак техніки високої якості.

Перші поставки в Україну знаменитих іноземних марок Foton, Jinma, Xingtai є величезною заслугою Дніпропетровського тракторного заводу. Згодом, фахівці заводу, вивчивши та проаналізувавши продукцію іноземних виробників, а головне, акцентуючи увагу на потребах українських аграріїв, наших кліматичних умовах, особливостях грунтів, створили власні унікальні конструкції тракторів.

Сьогодні компанія ДТЗ щорічно випускає понад 1000 тракторів і є одним із найбільших імпортерів сільськогосподарської техніки. Українські трактори вирізняються особливою витривалістю, їм під силу будь-яка робота, з якою часто не справляються навіть дуже імениті марки. Це результат праці не одного покоління машинобудівників ДТЗ, які дивують своїми інноваційними розробками, технологічними рішеннями, завжди йдуть в ногу з науковим прогресом. Вони постійно намагаються удосконалити функціональні можливості своїх машин, особливу увагу, приділяючи двигунам, потужності, насосам, комфортабельності і безпеці робочого місця, а також приємно дивують ціною машин, яка значно нижче ніж у інших виробників, але своєю якістю не поступається світовим аналогам.

Головні переваги та особливості техніки ДТЗ:

Лінійний ряд сьогодні представляє 15 моделей суперуніверсальнихтракторів ДТЗ, потужністю двигунів від 24 до 50 к.с. В асортименті є задньопривідні і повнопривідні машини. Використовується вісім різновидів коробок передач, два типи зчеплення. У стандартну комплектацію входять гідравліка кермового управління, гідронавісна система з окремим гідропривідом, двошвидкісний ВВП, блокування диференціала заднього ведучого моста, передній ведучий міст, у моделей з повним привідом він відключається, що дозволяє підвищити швидкість і знизити витрату палива. Є моделі з посиленим гідронавісним механізмом з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг. Є машини з навісом від сонця, є - з комфортабельною, елітною кабіною, яка забезпечена оглядовістю 360 градусів, світлодіодним обігрівачем, електровентилятором, стереомагнітолою, відмінною системою освітлення, модерновою панеллю вимірювальних приладів, повітропровід двигуна оснащений датчиком засміченості повітряного фільтра з індикатором на панелі приладів, на стелі кабіни є відкидний люк.

Трактори ДТЗ вражають своїми численними можливостями. Так як всі вони можуть підєднувати різноманітне навісне і причіпне обладнання, це дозволяє їм бути незамінними помічниками і в полі, і на будівництві, і в горах, і в саду, на тваринницьких господарствах і в лісових угіддях. Український виробник ДТЗ радує індивідуальним процесом складання кожної машини, що ще більше покращує їх якість і продовжує гарантію, а також доступною ціною на унікальні агрегати. Трактори дуже прості в обслуговуванні. Не викликає ніяких труднощів налагодження техніки - всілякі механізми, запчастини для мінітракторів можна купити в будь-якому сервісному центрі. З технікою ДТЗ ви знайдете безмежну силу і впевненість у тому, що немає нездійсненних завдань.